Doha GP 2012

Doha, 11 lutego 2012

SZPADA MĘŻCZYZN

Tylko dwóch polskich szpadzistów wystapiło w drugim dniu katarskiego Grand Prix i lepiej z nich spisał się Radosław Zawrotniak. Krakowianin zajął w końcowej klasyfikacji 15 miejsce. Krzysztof Mikołajczak był 44. Pozostali nasi reprezentanci – Tomasz Motyka i Piotr Kruczek ukończyli zawody
w dziewiątej dziesiatce. W turnieju startowało 141 zawodników, a zwyciężył Koreańczyk Kyoung Doo Park przed Wenezuelczykiem Silvio Fernandezem.

—————————————————————–
15 Radosław Zawrotniak (Polska, AZS AWF Kraków)
44 Krzysztof Mikołajczak (Polska, Stow. Szermierzy Legia Warszawa)
85 Tomasz Motyka (Polska, AZS AWF Wrocław)
87 Piotr Kruczek (Polska, AZS AWF Kraków)

Radosław Zawrotniak – Francesco Martinelli (Włochy) 8:15

Jestem zadowolony z walk oraz formy sportowej oraz z faktu wygrania zdecydowanie z Mistrzem Olimpijskim Mateo Tagliariolem. W ostatnim czasie pokonałem dwóch mistrzów świata i czempiona Igrzysk  z Pekinu. To bardzo motywujące i z miłą chęcią przychodzę na treningi.  Czuję ogromną przyjemność z uprawiania szermierki. Długo na ten stan czekałem. Za 3 tygodnie wystartuję w Talinie (EST). Buzia mi się śmieje na myśl o rywalizacji z najlepszymi szermierzami Świata. Pozdrawiam..

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.